na pewno bd pojawiać się tu cześciejhttp://kat-iee.blogspot.com/
zapowiada się sympatyczny blog, będę wpadać ;pkraina-psychopatow.blogspot.comwpadnij też do mnie : )
zaczynasz od kwiatów czyli jednego z moich ulubionych tematów więc na pewno udany początek :) zostawiam kom i obserwuję zapraszam do mnie http://zefirine.blogspot.com/
Fajnie się zaczęło. ;d
na pewno bd pojawiać się tu cześciej
OdpowiedzUsuńhttp://kat-iee.blogspot.com/
zapowiada się sympatyczny blog, będę wpadać ;p
OdpowiedzUsuńkraina-psychopatow.blogspot.com
wpadnij też do mnie : )
zaczynasz od kwiatów czyli jednego z moich ulubionych tematów więc na pewno udany początek :) zostawiam kom i obserwuję zapraszam do mnie http://zefirine.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńFajnie się zaczęło. ;d
OdpowiedzUsuń